Hoşgeldiniz Bugün 10 17 2017

Yarışma ve Kampanya Düzenlemek

#
logom

Yarışma  ve Kampanya Düzenlemek

Yarışma ve kampanyadüzenlemek hem siteye ziyaretçi çekmek hem de link kazanmak için oldukça etkili biryöntemdir. Yorum üzerinden çekiliş ile düzenlenen yarışmalarda, hem yorum sayınızı arttırmış  olursunuz bu şekilde sitenizi günceltutarsınız, hem de webmasterlarıteşvik edecek

 

özellikler koyarak, ücretsiz tanıtım yazısı elde etmiş olursunuz. Tabi eldeedeceğiniz hit, yorum sayısı ve tanıtım  yazısı sayısı verilecek hediyenin büyüklüğünebağlıdır.

 

Yarışma ve  kampanyadüzenlemek seo açısından en etkili taktiklerden biridir. Çünkü sitenin backlinki ve hiti birbirine tam bağlıve eşzamanlıolarak artış göstermektedir. Hit ve backlink arasındaki dengeyi başkatürlü bu oranda kurmanız neredeyse mümkün değildir. Bu sebeple sitenizi sıralamalardahızla yükselten  oldukçafaydalıbiruygulamadır.

 

Bugüne kadar 2 farklı blog üzerinden toplamda 6 adet yarışma düzenledim. Elde ettiğim deneyim doğrultusunda, yarışmanın yapıldığısayfalarsitedeki en yüksek Prdeğerini alan alt sayfaolmaktadır. Alt sayfalarne kadar güçlü ise Anasayfao kadar güçlenir. Dolayısıylaalt sayfalarınızaalacağınız backlinklerdoğrultusundayüksek pagerank değerleri elde eden alt sayfalar, kendinden dahayüksek pagerank değerli anasayfalarıoluşturacaktır. Anadomainin pagerank değerinin yüksek olmasının bir sırrı  da, çeşitli alt sayfaların pagerank değerini arttırmayayönelik çalışmalardır.

 

Yarışmalarınızın tanıtımının hızlandırılmasıkonusundauygulayabileceğiniz diğerbiryöntem, kapmanyaduyurularıyapan blog veyaforumlarlailetişime geçerek kampanyanızdan bahsetmelerini sağlamaktır. Bu çok kısa sürede sitenizin hitlerinitavan  yaptıracaktır.

 


Benzer Yazılar
14 Nisan 2016 seo anlatımı

Blog Backlink

13 Nisan 2016 seo anlatımı

Dizinler

DAHA FAZLA
Yorum Yap