Hoşgeldiniz Bugün 10 17 2017

Özgün Yazı

seo anlatımı
logom

Özgün Hizmet

Google, başkalarınahizmet eden sitelere daimacömert davranır. Yapılan hizmetin özgün olmasıda önemlidir. Çünkü günümüzde binlerce dağıtılan ücretli veyaücretsiz  scriptlermevcuttur.

 

Hizmetin sektöre yönelik olmasının büyük katkısıvardır. Çünkü doğrudan sektöre yönelik müşteri ve ziyaretçi kitlesini hedef almış olursunuz. Aynızamandahizmetin tanıtımıda aynı sektörden siteler üzerinden yapılacağıiçin benzeriçeriklisitelerden tavsiyeedilmek Google tarafından dahaçok sevilmenizi sağlacaktır.

 

Birsohbet.net olarak bu görüşü adetailke edinerek, tamamiyle webmasterlariçin ücretsiz seo bilgimizi paylaşmaya karar verdık.

 

Sistemlerin özgün ve dallarındailk hizmet olmalarıtanıtımını daha da kolaylaştırmaktave başka sitelertarafından referans gösterilmelerini sağlamaktadır. Elde ettiğiniz backlinkten çok, faydalıbir siteye link verildiğinin gösterilmesi dahaetkilibirtekniktir.

 

Tanıtımı yapılmayan uygulamaların tanıtımıteşvik edilmeli, gerekirse bu konudakarşılıklılink değişimleri sağlanmalıdır. Aynızamandadaha önceki konudabahsettiğimiz forumlarakonu açma işleminibu uygulamaiçin gerçekleştirebiliriz.


Benzer Yazılar
14 Nisan 2016 seo anlatımı

Blog Backlink

13 Nisan 2016 seo anlatımı

Dizinler

DAHA FAZLA
Yorum Yap