Hoşgeldiniz Bugün 10 18 2017

Otoriter Rakiplerin Link Verdiği Sitelerden Link Almak

seo anlatımı
logom

 

Link döngüsü mantığını Paravan Site konusundaözetle belirtmiştik. Link döngüsünde tek yönlü link ilişkisivardır. Bu şekilde dahagüçlü birsite yapısıoluşmaktadır. Bu uygulamayıotoriterrakip site üzerinde uygulayarak ikinci derecede kalitelilink elde etmiş olursunuz.

 

Otoritersitenin link verdiği siteler, aynıanahtarkelimededahakaliteli düzeyegelir. Otoriterrakip sitenin link verdiği siteve sayfalardan link almak, linkwheelyapısıiçerisindeçapraz bir link değişimi veyabirlink döngüsü (linkwheel)  gibi algılanıp maksimum faydayısağlayacaktır.

 

Otoritersitenin link verdiği siteyi, anasayfasıüzerinden bulabilirsiniz. Bu sitelerleiletişim kurarak link satın alabilirveyatanıtım yazısı satın alabilirsiniz. Eğeranasayfadan bir link verilmediyse sitenin alt sayfalarından verilen linklere bakmak gerekir. Bu işlem için de bing aramamotorunu kullanıyoruz.

 

Bing arama motorundan LinkFromDomain:rakipsite.com aramasıile rakip sitenin link verdiği sayfaları bularak, bunlaraeklenme imkanıolanlarasitenizi  ekleyebilirsiniz.


Benzer Yazılar
13 Nisan 2017 mersin,mersin arkadaşlık sitesi,mersin bayan sohbet,mersin canlı sohbet,mersin chat sitesi,mersin sohbet kanalı,mersin sohbet sitesi,mersin ücretsiz sohbet,mersin üniversitesi sohbet,mersinli sohbet,tarsus chat,tarsus sohbet,tarsus sohbet odaları

Mersin Sohbet Odaları

23 Mart 2017 çankırı chat

Bayan Sohbet

23 Mart 2017 Giresun sohbet, giresun chat, giresun sohbet odaları, giresun chat sitesi

Yetişkin Sohbet

DAHA FAZLA
Yorum Yap