Hoşgeldiniz Bugün 01 21 2018

Çorum Sohbet

çorum chat
logom

19 Çorum 364
Çorum Sohbet ile çorumdan bay ve bayanlarla tanışabilirsiniz. Çorum dan birbirinden güzel bayanlarla tanışabilirsiniz. Hemde hiçbir ucret ödemeden ekstra olara uye olmadan siz sadece lakabınızı yazıp gireceksınız.

 

Çorum Sohbet odalarında sohbet ederken bir yandan meşhur Leblebinizi yerken ssohbetin ve oyunun keyfini çıkarmak size kalmış durumda. Çorum Sohbet Sitesi Birsohbet.Net Avantajlarıyla Siz Değerli Çorumlu Hemşerilerini Bekliyor.

corum ssohbet
Çorum Hakkında Bazı Bilgiler
Çorum, leblebisi ile tanınır. İlde toprak ve makine endüstrisi oldukca gelişmiştir. Toplam 13 ilçesi bulunmaktadır ve en büyük ilçesi Sungurlu’dur. Osmancık ilçesinde pirinç üretimi son derece üst seviyededir ve bu seviyeyle birlikde pirincin damak zevki Çorum’da fazladır. Çorum dünyanın en iyi leblebi üretimini ve bölgesinin en iyi pirinç üretimine haizdir. Ek olarak Türkiye’de pek bilinmeyen fakat Avrupa ülkelerinin özellikle İspanya’nın en önemli geçim kaynağı olan kapari bitkisinin Türkiye’deki anavatanı yine Osmancık ilcesidir. Zira Evliya Çelebi bu ilçeyi ziyaret etmiş ve kitabında bu bitkinin faydalarından fazlaca bahsetmiştir. Bugün bu bitkinin Türkiye ekonomisine katkısını sağlamak amacıyla çalışmalar başlatılmış özel sektör tarafından kapari alım merkezleri kurularak ülke ekonomisine ve bölge halkının geçimine katkı sağlanması fakatçlanmaktır.

Çorum İlçeleri
» Alaca Sohbet» Bayat » Boğazkale Sohbet » Dodurga » İskilip Sohbet » Kargı Sohbet» Laçin » Mecitözü Sohbet» Merkez » Oğuzlar » Ortaköy » Osmancık » Sungurlu Sohbet» Uğurludağ Sohbet


Benzer Yazılar
13 Nisan 2017 mersin,mersin arkadaşlık sitesi,mersin bayan sohbet,mersin canlı sohbet,mersin chat sitesi,mersin sohbet kanalı,mersin sohbet sitesi,mersin ücretsiz sohbet,mersin üniversitesi sohbet,mersinli sohbet,tarsus chat,tarsus sohbet,tarsus sohbet odaları

Mersin Sohbet Odaları

23 Mart 2017 çankırı chat

Bayan Sohbet

23 Mart 2017 Giresun sohbet, giresun chat, giresun sohbet odaları, giresun chat sitesi

Yetişkin Sohbet

DAHA FAZLA
Yorum Yap
creightonon

çorumlu olarak pes yani dedım bu kadar çorumluyu beklemıyordum burada guzel sohbet için herkese tşkler

2 sene önce yazıldı.
Perili Aysu

sohbetın kralını gordum ve gıdıyorum herkese iyi geceler boyle guzel bır sohbet ıcın tşkler

2 sene önce yazıldı.
Yebuah

Tanismak

2 sene önce yazıldı.