Hoşgeldiniz Bugün 10 17 2017

Bingöl Sohbet

bingolsohbet
logom

12     Bingöl     426
Sevgili bingöllu Arkadaşlarımız bingöl Sohbet odalarında bingöllu tüm hemşerilerimizi bekliyoruz İster bingölda Olun isterseniz bingöllu olupta yurt dışında il dışında Yaşayın Hiç Farketmez bingöl sohbet odaları bingöl kültürüne önem veren bir hizmettir.

Burda bingöllu arkadaşlar tanıyabilir Onlarla arkadaş dost belkide aşk yaşabilirsiniz. Günümüzde bildiğiniz gibi sosyal ağlar  çok popüler artık insanlar sosyal ağlar web siteler sohbet siteleri üzerinden tanışıyorlar evlenebiliyorlar burda kendinizi yalnız hissetmezsiniz ve canınız sıkılmaz sizlere özel radyo kanalımızda online dj arkadaşlarımız aracılığıyla müzik dinleyebilir sevdiklerinize sevdiğiniz sanatçının eserlerini radyo üzerinden dinletebilir ve istekler yollabilirsiniz . Aynı zamanda oyun kanalımızda oyun oynabilirsiniz kelime oyunları olsun sorucevap islam la ilgili sorular burda kısaca sizin istediğiniz herşey müünkündür. Zamanla Daha çok etkinliğe imza atıcaz . bingöl sohbet odalarına bağlanmak için tek yapmanız gereken bir rumuz girerek sohbete bağlan a tıklayarak bağlanabilir  bingöl sohbet odalarının farkına varırsınız. buraya eminizki girdiğinizde mübdelası olacaksınız .
Bingöl Hakkında Bazı Bilgiler
Bingöl iline bağlı 8 ilçe bulunmaktadır.

bingolsohbetBingöl (il merkezi)
Adaklı Sohbet
Genç Sohbet
Karlıova Sohbet
Kiğı Sohbet
Solhan Sohbet
Yayladere Sohbet
Yedisu Sohbet
Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat kısmınde yer alan Bingöl ili 38 27′ ve 40°27′ doğu boylamlarıyla 41°20′ ve 39°54′ şimal enlemleri arasında bulunmaktadır.

bingolchatBingöl doğuda Muş, kuzeyde Erzincan ve Erzurum, batıda Tunceli ve Elazığ, güneyde ise Diyarbakır ili ile komşudur. Bingöl’ün yüzölçümünün yüzde 22.82’si merkez ilçeye aittir. Merkez ilçeden sonrasında sırasıyla Genç Karlıova ve Solhan gelmektedir. Yükseltiı en düşük ilçeler İl merkez ve Genç ilçe merkezidir. Yükseltiı en yüksek ilçe ise Karlıova’dır.

İlde belli başlı yaylalar ise; Bingöl Yaylası, Şerafettin Yaylaları, Genç’te Çötele (Çotla) Yaylası, Karlıova’da Hırhal ve Çavreş Yaylası, Kiğı’da Kiğı Yaylası ve Dağın Düzü Yaylaları, Adaklı’da Kârer Yaylası’dır.

 

Bingöl Sohbet, bingol chat, bingöl sohbet odaları, bingol sesli, bingol bayan


Benzer Yazılar
13 Nisan 2017 mersin,mersin arkadaşlık sitesi,mersin bayan sohbet,mersin canlı sohbet,mersin chat sitesi,mersin sohbet kanalı,mersin sohbet sitesi,mersin ücretsiz sohbet,mersin üniversitesi sohbet,mersinli sohbet,tarsus chat,tarsus sohbet,tarsus sohbet odaları

Mersin Sohbet Odaları

23 Mart 2017 çankırı chat

Bayan Sohbet

23 Mart 2017 Giresun sohbet, giresun chat, giresun sohbet odaları, giresun chat sitesi

Yetişkin Sohbet

DAHA FAZLA
Yorum Yap
yaren duygusal

bir bingöllu olarak bizi ayrıcalıklı istettırdıklerı ıcın birsohbet yonetımıne tşkler

2 sene önce yazıldı.
Tugay

bingöllu olarak harıka bir sohhettı hersey tadında bir sohbet ettım. oyun kanalında 1.yım ona gore kımse yerımı kapmasın.

2 sene önce yazıldı.
muratsan

Bir bibgollu olarak sohbetiniz bir harika sahsen ben kelımelerle anlatamıyorum gırın ve sohbet edın dıyorum

2 sene önce yazıldı.
  1. 1 Bingöl Sohbet – sohbetimblog