Hoşgeldiniz Bugün 10 18 2017

Bilecik Sohbet

bilecik bayan
logom

11     Bilecik     228
Bilecik Sohbet İle 7*24 Sohbet edebilirsiniz. Bilecik sohbet odalarında bayan arkadaşlarla tanışma fırsatınız olur. Hem yeni arkadaşlıklar edinirsiniz hemde doyasıya sohbetin keyfını cıkarırsınız.

bilecik arkadas

Bilecik Chatte Gunun stresini atar sohbet ederek aynı şekilde oyun kanalllarında oyunlar oynayarak vakitinizin nasıl geçtigini anlamassınız.Bu sayaede yeni bilgiler de öğrenmiş olursunuz. Doktorlarında dediği gibi gunde 2 saat konuşmak insan sağlığı için değerlidir.
Birsohbet.Net olarak Bilecik Sohbet odalarında iyi ve hoş sohbetler dileriz.
Bilecik Hakkında Onemli Bilgiler
Bilecik ili, Marmara Bölgesi’nin cenup doğusunda; Marmara, Karadeniz, İç Anadolu ve Ege Bölgelerinin kesim noktaları üzerinde yer alır. İlin malum en eski adları arasında Agrilion ve Belekoma vardır. Bilecik, Osmanlı İmparatorluğu’nun hayata merhaba dediğu topraklardadır. Her yıl Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Snasihat şenlikleri, Bilecik iline bağlı Snasihat’te yapılmaktadır. Bölgede zengin mermer ocakları mevcuttur. Sakarya ırmağının etrafında kurulan ve göletleri ve derelerinin zenginliği ile tanınan yöre antik çağlardan günümüze tarihin izlerini taşır. Şehirdeki Şeyh Edebali Türbesi, tüm Türkiye’den ziyaretçi almaktadır. Bilecik ilindeki Kurtuluş Savaşı zamanındaki izler, Bilecik ilinin ilk yerleşim yeri olan Şeyh Edebali Türbesi’nin çevresinde hâlen görülebilir. Bunlara örnek olarak bir kısmı savaş esnasında yıkılmış olan minare gösterilebilir.

bilecik bayan
Yüzölçümü: 4.302 km²
Nüfusu: 203.777 (2007)
Nüfus Yoğunluğu: 47
Şehir Nüfusu: 145.126 (2007)
Köy Nüfusu: 58.651 (2007)
Yıllık Nüfus Artış Hızı: %10,02
Yıllık Şehir Nüfus Artış Hızı: %31,82
Yıllık Köy Nüfus Artış Hızı: %-19,87
İl Trafik No: 11
İl Telefon Kodu: 228
Bilecik’ in İlçeleri: Bozüyük sohbet, Gölpazarı chat, İnhisar sohbet, Osmaneli sohbet, Pazaryeri chat, Söğüt sohbet ve Yenipazar sohbet’


Benzer Yazılar
13 Nisan 2017 mersin,mersin arkadaşlık sitesi,mersin bayan sohbet,mersin canlı sohbet,mersin chat sitesi,mersin sohbet kanalı,mersin sohbet sitesi,mersin ücretsiz sohbet,mersin üniversitesi sohbet,mersinli sohbet,tarsus chat,tarsus sohbet,tarsus sohbet odaları

Mersin Sohbet Odaları

23 Mart 2017 çankırı chat

Bayan Sohbet

23 Mart 2017 Giresun sohbet, giresun chat, giresun sohbet odaları, giresun chat sitesi

Yetişkin Sohbet

DAHA FAZLA